0 (216) 418 86 88     
  Ůöhretler Bulvarř Fřrsat Reyonu Kataloglar Kurumsal Bize Ula■řn
 
Ürün Grupları

Markalarımız

Haberler

Web sitemizde satř■ř olmayan ürünlerimizi kataloglar bölümünde inceleyebilir ve firmamřzla irtibata geçerek perakende / toptan sipari■ verebilirisiniz.

Sevdi­iniz Pop ve Rock gruplarřnřn lisanslř kupa, magnet, anahtarlřk ve rozet gibi birçok farklř ürününü sitemizde bulabilirsiniz.


   
Ma­azamřz

Dr. Esat Işık Caddesi No: 7/A

Moda / Kadıköy / İSTANBULPazartesi - Cuma

09:00 - 20:00


Cumartesi

12:30 - 20:00

Saatleri arasř ma­azamřz açřktřr.


Hediyelik ambalaj sektörüne yepyeni bir soluk getirmek amacıyla 2007 yaz aylarında faaliyete geçtik ve işe İsviçre'nin, konusunda önder firması Stewo'nun Türkiye distribütörlüğünü almakla başladık! Türk tüketicisine rengârenk, desen desen ambalaj seçenekleri sunmak için o gün bu gündür çalışıyoruz.Amacımız henüz ülkemizde etkisi yeterince kavranmamış olan dekoratif ambalaj malzemelerinin daha yaygın bir şekilde Türkiye pazarında yer alması. Çünkü bizler hediyenin sunuş tarzının, en az hediyenin kendisi kadar önemli olduğuna inanıyoruz...Yüzlerce farklı desendeki kap kağıdı, torba ve kutularımızla sizlere çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Bunun yanı sıra ambalaj malzemelerimizin zengin desenleri ile bezenmiş dekoratif peçetelerimiz ile temizlik kağıdı pazarına da yepyeni bir renk getiriyoruz.
        

Copyright © 2009.Sedir Müm. ve Amb. Malz. Dış. Tic. Ltd. Şti. 
Adres : Dr. Esat Işık Caddesi No:7/C Moda / Kadıköy / İSTANBUL  Telefon : 0 (216) 418 86 88  Fax : 0 (216) 418 86 88  E-Posta : info@sedirmania.com