0 (216) 418 86 88     
  Şöhretler Bulvarı Fırsat Reyonu Kataloglar Kurumsal Bize Ulaşın
 
Ürün Grupları

Markalarımız

Haberler

Web sitemizde satışı olmayan ürünlerimizi kataloglar bölümünde inceleyebilir ve firmamızla irtibata geçerek perakende / toptan sipariş verebilirisiniz.

Sevdiğiniz Pop ve Rock gruplarının lisanslı kupa, magnet, anahtarlık ve rozet gibi birçok farklı ürününü sitemizde bulabilirsiniz.


   
Sedirmania.com

Hediyelik sektörüne yepyeni bir soluk getirmek amacıyla 2007 yaz aylarında faaliyete geçtik ve işe İsviçre'nin, konusunda önder firması Stewo'nun Türkiye distribütörlüğünü almakla başladık! Türk tüketicisine rengârenk, desen desen Hediyelik Ambalaj seçenekleri sunmak için o gün bugündür çalışıyoruz. Bunun yanı sıra ambalaj malzemelerimizin zengin desenleri ile bezenmiş dekoratif peçetelerimiz ile temizlik kağıdı pazarına da yepyeni bir renk getiriyoruz. Amacımız henüz ülkemizde etkisi yeterince kavranmamış olan dekoratif ambalaj malzemelerinin, daha yaygın bir şekilde Türkiye pazarında yer alması. Çünkü bizler hediyenin sunuş tarzının, en az hediyenin kendisi kadar önemli olduğuna inanıyoruz... Ve sıra geldi bu güzel ambalaj malzemelerinin içini doldurmaya J Hediyelik Ambalaj konusunda attığımız adımlardan gelen olumlu tepkiler neticesinde bir adım daha attık ve Türkiye’de benzeri bulunmayan yepyeni hediyelik objeler getirmek için hummalı bir arayışa girdik! Almanya’nın ünlü markası Fridolin GmbH ile çalışmamız da böylece başladı. Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız firmanın rengarenk, neşeli ürünlerinden olan müzik kutuları, kaleidoskoplar ve daha pekçok ürün tüketici tarafından çok büyük beğeni gördü.
Sonrasında bir adım daha attık ve Fransız Avenue of the Stars firmasının mümessilliği ile, Beatles’tan Marilyn Monroe’ya, Snoopy’den Miss Little Sunshine’a pek çok karakterin dekoratif ürünlerini de Türk tüketicisiyle buluşturduk…. Çantadan saate, çöp kutusundan kumbaraya, çok geniş bir ürün yelpazesiyle sizleri de düşündük, mekanlarınızı da!


Ve son olarak müzik severleri düşündük! İngiliz Rock-off firmasının pop ve rock starlarının kupaları, magnetleri, bardak altlıkları ve daha bir çok ürünüyle, renklerimize melodi ekledik!


Yakın zamanda yeni sürprizlerimiz olacak; bizi izlemeye devam edin!SEDIRMANIA.COM  

Copyright © 2009.Sedir Müm. ve Amb. Malz. Dış. Tic. Ltd. Şti. 
Adres : Dr. Esat Işık Caddesi No:7/C Moda / Kadıköy / İSTANBUL  Telefon : 0 (216) 418 86 88  Fax : 0 (216) 418 86 88  E-Posta : info@sedirmania.com